محتوا چه ارزشی دارد؟

اگر یک وب سایت محتوای خوبی داشته باشد، مخاطب جذب آن می شود و آن سایت می تواند رشد کند، حتی اگر از طراحی و امکانات آن چنانی بهره ای نبرده باشد!

این روزها خوانندگان و مخاطبان به دنبال مطالب مفید و آموزنده در زمینه مورد علاقه خودشان هستند و اگر آن را در سایتی بیابند، به بازدیدکننده همیشگی آن تبدیل خواهند شد.

شعار مشهوری در بین اهالی وب وجود دارد: Content is King!
“محتوا پادشاه است!” و یا به عبارت بهتر، “هیچ چیز از محتوا با ارزش تر نیست!”

ناگفته نماند متن و محتوای خالی بدون بهینه سازی و رعایت استانداردهای تحت وب کار زیادی از پیش نمی برد زیرا می توان با حجم کمی از اطلاعات سنجیده که به همراه رعایت اصول سئو است پیشرفتی چشمگیر داشت. با محتوا و متن خوب به همراه سئو و بهینه سازی مستمر می توان قله های هدف را به سرعت پشت سر گذاشت.

داشتن یک وب سایت خوب، فقط شروع یک راه پرمشقت، طولانی و طاقت فرساست. شما باید خوراک لازم را برای مخاطب خود فراهم کنید آن هم به صورت به روز و الا مخاطب خود را که مهمترین بخش کارتان است، از دست خواهید داد.

تهیه و تولید محتوای لازم یکی از تخصص های ویژه ماست که ۵ سال مدیریت محتوای سایت، سامانه اس ام اس و بولتن خبری و ۳ سال مدیریت محتوای نشریه مهرنو سازمان بهزیستی کشور، ۲ سال مدیریت نشریه ماه نو سازمان جوانان هلال احمر گواهی بر این مدعای ماست!

لینک های مرتبط:
آیا شما به روزرسانی، توسعه و مدیریت محتوای سایت من را انجام می دهید؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *